Domov Novinky Western Digital prináša najefektívnejší 3,5“ disk

Western Digital prináša najefektívnejší 3,5“ disk

Zdielať

Western Digital uvádza nový pevný disk pre moderné dátové centrá. Disk WD Re+ poskytuje riešiteľom moderných datacentier najnižšiu spotrebu energie bez ohľadu na kapacitu pri 3,5“ diskoch, ktoré sú na trhu. Rada pevných diskov je najnovším prírastkom do uceleného, utriedeného portfólia vysoko kapacitných diskov pre dátové centrá.

Western Digital Re+ 03

Rozšírenie kapacity na 6 TB pokračuje i pri diskoch WD Re a WD Se, ktoré sú taktiež určené pre dátové centrá. Spotreba energie sa berie primárne do úvahy predovšetkým pri cloudových a dátových infraštruktúrach, pričom disk spotrebováva iba 6 Wattov pri kapacite 6 TB.

Western Digital Re+ 02

Disky sú navrhnuté tak, aby obstáli pri pracovnom zaťažení 550 TB za rok, ponúkajú rozhranie SATA s prenosovou rýchlosťou 6 Gbps. V prípade sekvenčných prenosových rýchlostí dosahujú hodnôt 225 MB/s a disky poskytujú výkon a spoľahlivosť, ktorá je vyžadovaná u ktoréhokoľvek dátového centra.

Western Digital Re+ 01

Rovnako ako WD Re+, aj produktová rada WD Se pre datacentrá bude dostupná i v kapacite 6 TB. Disky WD Re+ sú už teraz dodávané vybraným partnerom a zákazníkom, na disky je poskytovaná päťročná záruka. Disky WD Re a WD Se s kapacitou 6 TB budú dostupné začiatkom druhého štvrťroka.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno