Domov Novinky Western Digital predstavil externý Wi-Fi disk

Western Digital predstavil externý Wi-Fi disk

Zdielať

Western Digital My Passport Wireless 01Spoločnosť Western Digital predstavila externý Wi-Fi disk My Passport Wireless. Zariadenie sa ovláda ľahko a umožňuje používateľom ukladať dáta, zdieľať ich a pristupovať k nim bezdrôtovo z každého smartfónu, tabletu alebo notebooku. Predstavuje jednoduchý spôsob, ako prepojiť všetky mobilné zariadenia s uloženým obsahom bez nutnosti pripojenia káblu či internetu.

Pre prípad prenosu naozaj objemných dát je externý disk samozrejme vybavený rýchlym pripojením USB.3.0. Disk My Passport Wireless vytvára vlastnú bezdrôtovú sieť, ktorá umožňuje súčasne pripojiť až osem iných zariadení s možnosťou pristupovať k uloženým dátam. Externý disk je dostupný v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB, čo dáva šancu používateľom ukladať stovky hodín videa a hudby a pristupovať nie len k nim, ale i k uloženým fotografiám a ďalším súborom zo svojich smartfónov a tabletov, pre ktoré je typická obmedzená úložná kapacita.

Tento prenosný bezdrôtový disk využíva technológiu Wireless N MIMO pre vylepšený bezdrôtový výkon, takže používatelia môžu pristupovať k dátam a prenášať ich veľmi rýchlo. Môžu napríklad streamovať až štyri videosúbory v HD kvalite súčasne.

Western Digital My Passport Wireless 02

Vstavaná batéria zaisťuje až šesť hodín nepretržitého streamovania a až 20 hodín v pohotovostnom režime, čo robí z tohto zariadenia perfektného spoločníka na cestách. Prostredníctvom externého disku v spolupráci s oceňovanou mobilnou aplikáciou WD My Cloud pro iOS alebo Android môžu mať používatelia kdekoľvek a kedykoľvek prístup k svojim obľúbeným digitálnym súborom.

Western Digital My Passport Wireless 03

Externý disk My Passport Wireless je dostupný prostredníctvom vybraných distribútorov a predajcov a taktiež v internetovom obchode wdstore.com. Doporučená koncová cena je 129,99 dolárov pre 500 GB, 179,99 dolárovpre 1 TB a 219,99 dolárov pre 2 TB. Aplikácia WD My Cloud je zadarmo k stiahnutiu na App Store a Google Play.

Zdroj: Tlačová správa Western Digital

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno