Domov Novinky WD predstavuje veľmi rýchly a chladený NVMe SSD

WD predstavuje veľmi rýchly a chladený NVMe SSD

Zdielať

Spoločnosť Western Digital uviedla druhú generáciu vysoko výkonných SSD diskov WD Black SN750 NVMe. Nové disky budú dostupné až do kapacity 2TB vo formáte M.2 a to v dvoch verziách, pre PC a pre herné stroje stavané na mieru.

Pre tento segment bude v ponuke verzia s integrovaným chladičom, ktorý napomôže udržiavať stabilnú rýchlosť a teplotu. Takto vylepšený disk umožní hráčom a počítačovým nadšencom získať hmatateľný náskok a posunúť výkon PC pri intenzívnom hraní na novú úroveň. Nový disk s integrovaným chladičom bol vytvorený v spolupráci so spoločnosťou EKWB, popredným výrobcom technológií pre chladenie počítačov. Štíhly disk s chladením bude dostupný v kapacitách od 500GB do 2TB na jar 2019.

Nový SSD NVMe poskytuje rýchlosti sekvenčného čítania až 3470 MB/s u 500GB a 1TB modelov a zápisu až 3000 MB/s v prípade 1TB modelu. Nové SSD formátu M.2 2280 budú dodávané v kapacitách od 250GB do 2TB. Doporučená cena pre trh v USA začína na 79 USD až po 499 USD v závislosti na type a kapacite disku.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno