Domov Novinky WD oslavuje 10 rokov My Passport limitovanou edíciou

WD oslavuje 10 rokov My Passport limitovanou edíciou

Zdielať

Western Digital My Passport Ultra series 01V rámci osláv 10. výročia uvedenia produktovej rady externých prenosných diskov My Passport predstavila spoločnosť Western Digital celkom nový dizajn týchto produktov. Behom posledných desať rokov bolo predaných viac než 60 miliónov externých diskov.

To tiež predstavuje približne 42000 petabytov ukladacieho priestoru pre všetkých používateľov po celom svete. Produktová rada My Passport predstavuje svetovo najobľúbenejšie externé disky. Novými externými diskami My Passport Ultra Metal Edition a My Passport Ultra Anniversary Edition vrcholí desaťročné obdobie neustáleho vylepšovania produktovej rady externých prenosných pevných diskov.

Western Digital My Passport Ultra series 02

Nové disky sa vyznačujú elegantným kovovým vzhľadom, malými rozmermi a kapacitou až 2 TB. Disky bezpečne chránia uložený obsah, umožňujú zálohovanie a integráciu so vzdialenými cloudovými úložiskami. Na prvý pohľad zaujmú dizajnom povrchu v kovovom prevedení s radiálnymi lúčmi.

Western Digital My Passport Ultra series 03

Disky poskytujú ochranu hardvérovým šifrovaním a heslom pred neoprávneným prístupom a užívaním v prípade straty či ukradnutia. Ďalšia ochrana dát i možnosť vzdialeného zdieľania je zaistená pomocou softvéru WD SmartWare Pro, ktorý umožňuje uložené dáta integrovať so službou Dropbox. Používateľ tak môže zálohovať svoj digitálny obsah zo svojho počítača na externý disk a z disku do cloudového úložiska a naopak načítať obsah zo svojho účtu pri službe Dropbox na externý disk.

Western Digital My Passport Ultra series 04

My Passport Ultra Metal Edition je dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov. Doporučená koncová cena u disku s kapacitou 1 TB je 87 eur, pre 2 TB kapacitu potom 133 eur. Na oba disky je poskytovaná obmedzená záruka 3 roky. Výročná edícia bude dostupná v obmedzenom množstve začiatkom septembra 2014.

Zdroj: Tlačová správa Western Digital

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno