Domov Novinky Výstava Audio, Video a Domáce kino už tento víkend

Výstava Audio, Video a Domáce kino už tento víkend

Zdielať

Sadnite si, zavrite si oči a počúvajte kvalitný zvuk ako v koncertnej sále. To je výstava Audio, Video, Domáce kino 2017. Prítomní vystavovatelia všetkým návštevníkom predvedú len to najlepšie zo sveta hifi a špičkovej spotrebnej elektroniky. Výhodou tejto výstavy je možnosť vyskúšať a vypočuť stereo zostavy v rôznych cenových kategóriách.

Od organizátorov je tu dokonca výzva, aby si návštevníci prinesli si so sebou hudobné zbierky a vypočuli si ich na vystavených zostavách. Počas dvoch dní, kedy sa výstava koná majú návštevníci možnosť spoznať svet zábavnej elektroniky. V každej cenovej kategórii predvedú vystavovatelia rôzne zariadenia na prehrávanie hudby – streaming, cd/sacd prehrávače, gramofóny, zosilňovače, slúchadlá, reproduktory, systémy domáceho kina, rôzne gadgety a príslušenstvo.

Na výstave bude mať svoje miesto aj predaj LP platní. Pre skôr narodených bude na výstave aj prezentácia značky TESLA “muzeum”. Výstava Audio, Video, Domáce kino sa bude konať 28. – 29. októbra 2017, v hoteli Crowne Plaza Bratislava a Falkensteiner Hotel Bratislava, od 10.00 do 18.00 h. Vstupenky sú v predaji iba na výstave, v oboch hoteloch a sú zlosovateľné. Denné vstupné je 5 eur, zľavnené denné vstupné (študenti, ZŤP, dôchodcovia) sú 3 eurá. Medzi oboma hotelmi bude zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava vozidlami BMWi3, ktoré zabezpečí spoločnosť Group M – objavte svet BMW.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno