Domov Novinky Výsledky súťaže o hernú myšku a ďalšie ceny

Výsledky súťaže o hernú myšku a ďalšie ceny

Zdielať

DigitalPortal.sk_sutaz_Logitech_mys_a_repro_01Prinášame výsledky súťaže o hernú myšku a ďalšie ceny Logitech. V súťaži sme hrali o špičkovú hernú myš Logitech G502 Proteus Core, ktorá má rozlíšenie až 12000 DPI a odozvu len 1 ms. Myška vyzerá veľmi dobre a detaily dotvára aj svietiace logo Gaming. Druhou cenou sú kvalitné 2.1 reproduktory Logitech Z333 Multimedia Speaker System, ktoré poskytujú verné podanie zvuku a hlboké basy s celkovým výkonom 40 Wattov (špičkový výkon 80 Wattov). Treťou cenou je malý, prenosný a kompaktný Logitech Z205 Laptop Speaker.

Súťaž, ktorá trvala tri týždne od 27. októbra do 16. novembra 2014. Do súťaže sa celkovo zapojilo 1028 súťažiach. Z pomedzi nich, sme pomocou náhodného generovania čísel (random.org) vygenerovali následne troch výhercov. Podmienkou pre losovanie cien v súťaži bolo nutné zodpovedať všetky tri otázky správne, vyplniť korektne súťažný formulár a potom mať iba šťastie pri žrebovaní.

Viac informácií o cenách nájdete na stránke súťaže tu

Kto vyhral?

  • Prvá cena – Logitech G502 Proteus Core – Kayne
  • Druhá cena – Logitech Z333 Multimedia Speaker System – NANSA
  • Tretia cena – Logitech Z205 Laptop Speaker – Logan

Všetkým výhercom gratulujeme.

ZAUJÍMAŠ SA O IT? TRÁVIŠ VEĽA ČASU ZA POČÍTAČOM? CHCEŠ TESTOVAŤ NOVINKY NA TRHU? HĽADÁME REDAKTOROV, KOREKTOROV, GRAFIKOV A WEBMASTEROV. BLIŽŠIE INFORMÁCIE V TOMTO ODKAZE

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno