Domov Novinky Vysávače Samsung si poradia s roztočmi a byt prevoňajú

Vysávače Samsung si poradia s roztočmi a byt prevoňajú

Zdielať

Vysavace_Samsung_01Z najnovšie rozšírenej ponuky vysávačov Samsung si vyberiete, či už ste priaznivci vreckových či bezvreckových vysávačov, alebo chcete upratovanie prenechať samostatnému robotickému vysávaču. Vynikajú silným sacím výkonom, vysokou pohyblivosťou a mnohými ďalšími vlastnosťami, vďaka ktorým si vysávanie vždy rýchlo odškrtnete zo zoznamu domácich prác.

Upratovanie s vysávačmi Samsung je ľahké a účinné. Súčasťou ich rozmanitej výbavy je napríklad špeciálna UV sterilizačná turbokefa a antialergická filtrácia MicroPor na zabíjanie roztočov. Vybrať si môžete taktiež úplne samostatný robotický vysávač, ktorý po vysávaní navyše zanechá sviežu vôňu.

Stávkou na istotu je najstabilnejší vysávač na trhu Samsung VCC20F70HUCC s revolučnou konštrukciou Motion Sync. Telo tohto bezvreckového vysávača sa otáča nezávisle na kolieskach, takže umožňuje hladší, rýchlejší a stabilnejší pohyb aj s náhlymi obratmi. Ďalej vyniká vysokým sacím výkonom 360 W, ktorý je konštantný (vydrží 2x dlhšie než u akéhokoľvek iného vysávača).

Pri vysávaní oceníte taktiež šikovne umiestnené príslušenstvo 3 v 1 (hubica na prach, na čalúnenie a štrbinová hubica), ktoré je trvalo priamo na rukoväti vysávača, rovnako ako infračervené diaľkové ovládanie sacieho výkonu. Na bezvreckový vysávač Samsung VCC20F70HUCC sa vzťahuje záruka 5 rokov.

Vysavace_Samsung_02

„Vďaka riešeniu Motion Sync Design sa telo vysávača Samsung VCC20F70HUCC otáča nezávisle na kolieskach. To mu umožňuje rýchlejší, presnejší a stabilnejší pohyb aj s náhlymi obratmi. Rovnako tak veľké duté kolieska sú od tela vysávača mierne vyklonené smerom von, aby sa ľahko pohyboval a neprevrátil sa na koberci ani na tvrdej podlahe. Vysávač sa bez problémov pohybuje aj cez prahy,“ hovorí Denisa Čarná, produktová manažérka domácich spotrebičov Samsung.

Vreckový vysávač pre boj s roztočmi

Pokiaľ dávate prednosť vreckovým vysávačom, zamilujete si model Samsung VCC21F60YKGC. A pokiaľ máte navyše v rodine alergika, oceníte tento vysávač dvojnásobne, nakoľko získal atest od britskej spoločnosti zaoberajúcej sa alergiami British Allergy Foundation. Vďaka unikátnej UV sterilizačnej turbokefe na zabíjanie roztočov si môžete byť istý, že aj napríklad matrac na spanie je skutočne čistý. Samozrejmosťou je najkvalitnejší filter HEPA H13 v unikátnej kombinácii s uhlíkovým filtrom, ktorý sa stará o zachytenie pachov zo vzduchu. Nechýba ani špeciálna antialergická filtrácia MicroPor. V kombinácii s bezkonkurenčným sacím výkonom 530 W mu neunikne ani špina hlboko v kobercoch. Vysávač Samsung VCC21F60YKGC má rovnako ako bezvreckový model príslušenstvo 3 v 1 (hubica na prach, na čalúnenie a štrbinová hubica) a infračervené diaľkové ovládanie sacieho výkonu umiestneného na rukoväti.

Vysavace_Samsung_03

Prenechajte vysávanie odborníkovi

Úplne samostatným pomocníkom pri upratovaní je robotický vysávač Samsung NaviBot Air Fresh (VR10F53UBAK). Nielenže zanechá byt čistý, ale dokonca ho aj prevonia. Na výber sú špeciálne vonné vrecká s levanduľovou alebo bylinkovou vôňou, ktoré stačí vložiť do tela vysávača. Samsung NaviBot Air Fresh je ďalej vybavený dôvtipným navigačným systémom Visionary Mapping Plus, ktorý vytvorí mapu vašej domácnosti. Vypočíta tak najefektívnejšiu trasu medzi jednotlivými miestnosťami a vždy naviaže na miesto, kde skončil s vysávaním pred odjazdom do dobíjacej stanice. Súčasťou navigačného systému je taktiež funkcia Virtual Guard, ktorá zabraňuje vysávaču vo vstupe na zakázané miesta alebo senzory proti kolízii, pádu a zamotaniu do káblov.

Odporúčané maloobchodné ceny:

  • Samsung VCC20F70HUCC – 405 € s DPH
  • Samsung VCC21F60YKGC – 260 € s DPH
  • Samsung NaviBot Air Fresh – 470 € s DPH

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno