Domov Novinky Vysávač Samsung Motion Sync ponúka inteligentnejšie upratovanie

Vysávač Samsung Motion Sync ponúka inteligentnejšie upratovanie

Zdielať

Samsung_Motion_Sync_01Spoločnosť Samsung dnes oznámila, že v Európe uvádza na trh bezsáčkový vysávač Motion Sync VC20F70, ktorý má používateľom uľahčiť manipuláciu s vysávačom v domácnosti a zaistiť maximálnu čistotu pri vynaložení minimálneho úsilia. Vysávač Samsung Motion Sync sa vyznačuje moderným dizajnom a technológiou. Spotrebitelia sa tak môžu tešiť na elegantné a výkonné zariadenie, s ktorým sa doteraz nestretli.

Vysávač VC20F70 bol navrhnutý pre zabezpečenie čo najväčšieho komfortu pri vysávaní. Má revolučný dizajn Motion Sync, vďaka ktorému je najstabilnejším vysávačom na trhu. Spoločne s inovatívnou technológiou CycloneForce Multi poskytuje vysoký sací výkon pre dosiahnutie maximálnej účinnosti.

„Rovnako ako u každého domáceho spotrebiča Samsung je našou prioritou revolučná zmena a zlepšovanie našich výrobkov podľa špecifických potrieb životného štýlu našich zákazníkov. S tým, ako sa vyvíjajú ich životy, usilujeme sa o vytváranie spotrebičov, ktoré sa týmto zmenám prispôsobia. Teší nás, že sme to dosiahli u vysávača Motion Sync, ktorý hladko a bez námahy obstojí aj vo veľmi zaneprázdnených rodinách,“ povedal BK Yoon, prezident a generálny riaditeľ divízie Consumer Electronics spoločnosti Samsung Electronics.

Kontrola v rukách spotrebiteľa

Vďaka novému riešeniu Motion Sync Design sa telo bezsáčkového vysávače VC20F70 otáča nezávisle na kolieskach prístroja, čo umožňuje rýchlejší, presnejší a stabilnejší pohyb i s náhlymi obratmi. Unikátne vyklenuté kolieska sú na tele vysávača mierne vyklonené smerom von, aby bol stabilný a neprevrátil sa, čo používateľom umožňuje sústrediť sa len na upratovanie. Veľké duté kolieska sa otáčajú plynulo a ľahko s veľmi malým úsilím, či už na koberci alebo na laminátovej či drevenej podlahe. Sú navyše navrhnuté tak, aby sa vysávač mohol ľahko pohybovať aj cez prahy.

Vysoký sací výkon, ktorý vydrží

Inovatívna technológia CycloneForce Multi, ktorou je bezsáčkový vysávač Samsung Motion Sync vybavený, má jedinečnú štruktúru so štrnástimi vnútornými komorami, ktoré vytvárajú multicyklónové prúdenie vzduchu. Veľká odstredivá sila zo vzduchu dokonale oddeľuje častice prachu a nečistôt a zachytáva ich v komore. Tým sa zabraňuje upchatiu filtra a po dlhú dobu sa tak udržuje vysoký sací výkon vysávača.

Zatiaľ čo väčšina bezsáčkových vysávačov má tzv. krížový penový filter, vysávač Samsung Motion Sync má jednoduchý hubovitý penový filter, ktorý zachytí viac prachu a ľahko sa vymýva a čistí. Jeho rýchle opláchnutie je všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste zabránili upchatiu filtra a získali skvelé výsledky pri každom vysávaní.

S pomocou novej hubice Extreme Force s lepšou priľnavosťou, ktorá sa s vysávačom Samsung Motion Sync dodáva, vám neunikne ani smietka prachu. Tlak je rovnomerne rozptýlený po celej hubici, čo umožňuje efektívny zber prachu a častíc nečistôt. Tak je zaistená celkovo väčšia účinnosť. Prachový senzor vysávača VC21F70HUCC vám navyše červeným svetlom na rukoväti jednoducho oznámi, že zaznamenal zaprášené miesto. Ihneď, ako je dané miesto úplne čisté, objaví sa zelené svetlo indikujúce možnosť prechodu na ďalšie miesto, čím sa výrazne zníži celkový čas strávený upratovaním. Po dokončení upratovania odporúčame vysypať nádobu na prach vysávača Motion Sync priamo do kontajnera. Stlačením západky na spodnej časti nádoby sa otvorí veko a všetky nečistoty vypadnú.

Pohodlne na dosah

Vysávač Samsung Motion Sync ponúka unikátnu funkciu príslušenstvo 3in1 On Hand, umiestnené priamo na rukoväti, vďaka čomu má používateľ príslušenstvo vždy po ruke. Vysávač tak umožňuje rýchly prechod z vysávania teleskopickou trubicou na prachový nástavec alebo použitie štrbinového nástavca, vďaka ktorému vysajete aj v ťažko dosiahnuteľných miestach bez toho, aby ste museli príslušenstvo niekde hľadať.

Pomocou ergonomickej rukoväte so zabudovaným diaľkovým ovládaním je možné prístroj pohodlne vypnúť či zapnúť a navoliť optimálny sací výkon. Ovládanie máte vždy na dosah a môžete tak ľahko meniť nastavenia podľa momentálnych potrieb a bez ohýbania.

Vysávač Samsung Motion Sync VC21F70HUCC s prachovým senzorom bude dostupný na slovenskom trhu od októbra 2013 exkluzívne v obchodných reťazcoch Nay a Planeo za 310 € vr. DPH.

Technické špecifikácie

Kapacita

2 l 2 l 2 l

Hlučnosť

79 dBA (max.)74 dBA (tichý režim) 79 dBA (max.)74 dBA (tichý režim) 79 dBA (max.)74 dBA (tichý režim)

Ovládanie

Nová rukoväť RF Nová rukoväť RF Nová rukoväť RF

Filter pred motorom

Hubovitý + mikro Hubovitý + mikro Hubovitý + mikro

Výstupný filter

Antialergický HEPA H13 Antialergický HEPA H13 Antialergický HEPA H13

Hlavná kefa

NB810 NB810 NB810

Doplnková kefa /

Príslušenstvo

Parquet Mastervstavaný Prachový senzorParquet Master

vstavaný

Power Pet (TB500)Parquet Master

vstavaný

Trubica

Hliník. teleskopická Hliník. teleskopická Hliník. teleskopická

Hadica

Nová bezdrôtová Nová bezdrôtová Nová bezdrôtová

Povrchová úprava

Svetlá Svetlá Svetlá

Šnúra

9 m 9 m 9 m

Farebné verzie

Červená Vitality Zelená Urban Strieborná Titanium

Obal

Farebný Farebný Farebný

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno