Domov Novinky Výrobca puzdier: Lumia 1820, Galaxy S5 zoom a S5 mini

Výrobca puzdier: Lumia 1820, Galaxy S5 zoom a S5 mini

Zdielať

noreve-samsung-galaxy-note-3Aj keď výrobcovia nepotvrdili výrobu smartfónov Nokia Lumia 1820, Samsung Galaxy S5 Zoom a S5 mini, objavili sa na francúzskej stránke Noreve.com, ktorý vyrába kožené púzdra pre smartfóny, tablety a notebooky. Síce tam nie sú zobrazené púzdra pri každom smartfóne, je tam však napísané: Dostupné čoskoro.

Je to písané pri spomínaných modeloch Samsung GalaxyS5 Zoom, Galaxy S5 Mini, Nokia Lumia 1820. Ceny týchto puzdier sú samozrejme neznáme ale ak si pozriete cenu Galaxy S5, tak je tam cena stanovená na 45,75 eur. To kedy spoločnosť Samsung a Nokia tieto smartfóny predstavia je momentálne neznáme.

Informácie, ktoré sú zatiaľ o Lumii 1820 známe aj keď ide o domnienky sú 5,2 palcový QHD displej a procesor Snapdragon 805. Ďalšie dva modely smartfónov Galaxy S5 Zoom a Galaxy S5 Mini majú tiež predpovedané špecifikácie. Galaxy S5 zoom bude mať zrejme 20 MPx fotoaparát (nie 19 MPx ako sa zo začiatku predpokladalo), 4,8 palcový displej s rozlíšením 720p, štvorjadrový procesor a operačný systém Android 4.4 Kitkat. Galaxy S5 mini by mal mať Super AMOLED displej s rozlíšením 720p a poháňaný by mal byť procesorom Snapdragon 800.

Zdroj: Noreve

Zdielať
Predchádzajúci článokTelekom začína reálne uplatňovať FUP
Nasledujúci článokAxis predstavil fixné kopulovité sieťové kamery
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno