Domov Nezaradené Vyrazte so svojím notebookom do ríše modernej zábavy

Vyrazte so svojím notebookom do ríše modernej zábavy

Zdielať

Radi hráte hry s dobrou grafikou a množstvom efektov pri väčšom výkone, alebo svoj notebook využívate len na jednoduché aktivity ako sú škola a práca?

Nech už je to surfovanie po internete, sledovanie filmov či seriálov, v žiadnom prípade nechcete, aby vás zariadenie zradilo. Keď však na to náhodou príde, nemusíte zúfať, ponuka notebookov je naozaj široká. Ako si vybrať ten správny? Zamerajte sa na svoje vlastné preferencie a rozpočet. Nezabúdajte, že si vyberáte spoločníka na čo najdlhší čas. Treba zohľadniť dizajn, rovnako tak technické parametre, veľkosť a váhu zariadenia. Na trhu nájdete pracovné notebooky, ktoré sa hodia na kancelársku prácu, ale aj na strihanie videí a prácu s grafikou.

Hráči zavítajú medzi značky Acer Predator, Acer Nitro, MSI, NVIDIA RTX, ktoré sa môžu pochváliť výkonnou grafickou kartou, vysokou RAMkou a silným procesorom. Za zmienku stojí aj firma Apple, ktorá ponúka na trhu svoje MacBooky Pro a Air, ktoré sú tiež veľmi výkonné (avšak často nie až tak ako herné notebooky), ale na každodenné aktivity sú plne dostačujúce. Majú príjemné prevedenie, kvalitné komponenty, sú pomerne ľahké a zároveň aj skladné.

Ceny takýchto zariadení sa líšia od značky, výkonu, dizajnu, preto v ponuke nájdete lacnejšie kusy, ale aj tie, pri ktorých sa vám „pretočia panenky“. Ak máte obavu zainvestovať, skúste si pozrieť užívateľské recenzie, ktoré v tomto prípade môžu zásadným spôsobom ovplyvniť vaše rozhodnutie. K notebookom patrí neodmysliteľne aj príslušenstvo. Úplne najzákladnejšími sú obaly a tašky na prenos. Nájdete ich v mnohých farbách, značkách, materiálových prevedeniach. Tento aspekt netreba podceniť, vyhnete sa tak ošúchaným a častokrát popraskaným okrajom a rohom.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno