Domov Novinky Vyrazte s Telekomom do nočných ulíc Bratislavy

Vyrazte s Telekomom do nočných ulíc Bratislavy

Zdielať

Už šiesty ročník obľúbeného Telekom Night Run odštartuje 13. septembra 2014 o 20 hodine od novej budovy SND. Beh nočnými ulicami tento rok zažil pár zmien. Zmení a predĺži sa bežecká trasa, zmenilo sa už avizované miesto štartu a pribudne špeciálna súťaž pre deti. Už podľa názvu je zrejmé, že generálnym partnerom tejto akcie bude opäť Telekom. Podľa ich yjadrenia tu pribudne špeciálna fotostena a bezplatná Wi-Fi.

Tiež pribudne aj balíček s prekvapením pre každého bežca, rôzne workshopy a pre víťaza je pripravené predplatné služby Deezer na 1 rok zdarma. Špeciálna pozornosť tu bude venovaná aj nevidiacim, ktoré Telekom už dlhodobo podporuje. Behy pre dievčatá a chlapcov, podľa veku rozdelených do 6 kategórií, odštartujú v predvečer hlavného behu a to  12. septembra od 19:30 hodine z hlavného námestia.

TelekomNightRun2014_02

Teraz  tu môžu behať aj družstvá, ktoré majú minimálne 60 ľudí. Prihlásiť sa je možné do 11.septembra a počet účastníkov je obmedzený. Momentálne je prihlásených okolo 4000 bežcov a pokiaľ sa nenaplní kapacita, bude možné sa prihlásiť až na mieste.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno