Domov Nezaradené Vybrať tu správnu TV nebolo nikdy jednoduchšie

Vybrať tu správnu TV nebolo nikdy jednoduchšie

Zdielať

Starým, krabicovým televízorom, ktoré vážili niekoľko kíl, už dávno odzvonilo.

Na trh totiž nastúpili nové a bezkonkurenčné smart televízie s ponukou tak širokou, až vám nad tým ostatne rozum stáť. Či už túžite pozerať filmy na streamovacích platformách ako je Netflix, alebo chcete zavolať príbuzným cez Skype, to všetko dnešné televízie hravo zvládnu. Stačí len nájsť tu správnu. Ak ste sa rozhodli obmeniť svoju starú TV za novší model, potom je dobré, aby ste vedeli, že pri výbere je nutné venovať pozornosť tomu, z akej vzdialenosti budete televízor sledovať. Celková veľkosť miestnosti je skutočne dôležitá a vo výsledku vám môže ušetriť peniaze.

Ak totiž napríklad bývate v garsónke, potom sa naozaj nevyplatí investovať do obrovskej obrazovky, ktorá vám vo výsledku akurát zaberie zbytočne veľa miesta. Taktiež svoju úlohu zohráva aj to, čo budete v TV sledovať. Väčšina staníc totiž nevysiela v HD, ale SD rozlíšení (576p). Je fantastické mať doma televízor, ktorý vám ponúkne skoro toľko aplikácií ako váš telefón. No nemusí to byť „must have“ každého nakupujúceho. Rozmyslite si pred nákupom, ako často mienite TV využívať, a hlavne, za akým účelom. Ak radi sledujete štandardné programy, potom je pre vás tou najlepšou voľbou klasický televízor.

Smart TV môže byť skvelou voľbou, ak radi sledujete skôr zahraničné seriály na internetových televíziách, ako je HBO, Amazon alebo Netflix. Smart modely majú v sebe tieto aplikácie zvyčajne zabudované. Aj televízory majú medzi sebou favoritov, ktorí kraľujú vďaka svojej kvalite. Jedným z nich je bezpochyby Samsung, ktorý sa pyšní nielen špičkovými telefónmi, ale taktiež televízormi. Spolu s ním je to taktiež Philips alebo Sony.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno