Domov Novinky Vivo pracuje na novom smartfóne

Vivo pracuje na novom smartfóne

Zdielať

vivo-xplay-2-heroPodľa portálu gizchina Vivo údajne pripravuje smartfón, ktorý bude podobný ako nedávno predstavený smartfón výrobcu Oppo.

Podľa informácii to nebude len taký hocijaký smartfón. Novinka od spoločnosti Vivo by mala mať otočný fotoaparát s rozlíšením 20 MPx a clonou 2.0 f. Označenie tohto modelu by malo byť xplay 2.

Vivo už má jeden smartfón, resp. Phablet na trhu xplay. Ten má 5,7 palcový Full HD displej s procesorom Snapdragon 600, 13 MPx fotoaparátom s Exmor RS snímačom od Sony, NFC, 3400 mAh batéria a 16 GB internú pamäť s možností rozšírením o MicroSD kartu.

vivo-xplay-hands-on

Zdroj: Gizchina.com

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: LG Optimus 4X HD
Nasledujúci článokWAYRA akcelerátor v Prahe hľadá dva nové projekty
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno