Domov Novinky Víťazom biznis rebríčka The Big 5 Awards je GoClever

Víťazom biznis rebríčka The Big 5 Awards je GoClever

Zdielať

goclever-logoSpoločnosť Go Clever dokázala, že patrí k aktuálnej špičke na trhu s technológiami. Výrobca elektroniky totiž získal prvé miesto v biznis rebríčku The Big 5 Awards. Ten sa takpovediac „pozerá na prsty“ úspešným stredoeurópskym firmám. Poľský Go Clever s náskokom predbehol Parfums.cz, TeamNet a spoločnosť ESET.

Výhradným distribútorom produktov značky GoClever je na Slovensku internetový obchod Agem.sk. GoClever ponúka najmä smartfóny, tablety ale aj technologické „vychytávky“ ako športové kamery do extrémnych podmienok či navigácie a kamery do auta. Na trhu pôsobí sedem rokov a za ten čas si stihol vybudovať dobré meno v mnohých krajinách Európy aj sveta.

„Náš úspech je založený na našej kreativite vo vývoji produktového portfólia, rýchlych reakciách na zmeny na trhu a rýchlom inovovaní sortimentu,“ tvrdí Henryk Ciechowski, CEO, GoClever Sp. z o.o. „Budeme naďalej zdokonaľovať efektivitu našich procesov s tým, že súčasný biznis model zachováme,“ hovorí Ciechowski o výhľade do budúcnosti.

O ocenenie Big 5 Awards sa môžu uchádzať firmy s prevádzkovou tržbou vo výške najmenej 50-tisíc eur v každom z posledných 5 rokov. Minimálne 5 rokov tiež musia byť činné v podnikaní a mať centrálu v strednej Európe.

Rebríček The Big 5 Awards 2013 – výsledky:

  1. GoClever Sp. z o.o. (Poľsko), nárast o 832 %
  2. Parfums.cz (Česká Republika), nárast o 824 %
  3. TeamNet International (Rumunsko), nárast o 639 %
  4. ESET, spol. s.r.o (Slovensko), nárast o 303 %
  5. eSKY.pl S.A. (Poľsko), nárast o 301 %

Zdroj: Tlačová správa AGEM

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno