Domov Novinky Viber oslavuje 9 rokov od uvedenia na trh

Viber oslavuje 9 rokov od uvedenia na trh

Zdielať

Viber, aplikácia pre zasielanie správ, ktorú používa viac ako 1 miliarda ľudí na celomm svete, predstavuje narodeninový chatbot a rozdáva darčeky používateľom.

Predstavenie narodeninového bota k deviatemu výročiu dáva používateľom možnosť roztočiť koleso šťastia a vyhrať špeciálne darčeky: kupón Viber Out, špeciálne zľavy, poukážky od partnerov alebo balíčky zábavných samolepek. Každý, kto roztočí koleso šťastia, získava darček. Druhý darček bude pre každého, kto pozve svojich priateľov, aby tiež skúsili šťastie. Okrem cien od Viberu, prináša výhry aj viac ako 35 partnerských značek. Používatelia majú šancu vyhrať celkovo ceny v hodnote takmer 35 miliónov dolárov. Výhry sú v každej krajine iné a používatelia tak uvidia rôzne ponuky.

Keď spoločnosť Viber vstúpila pred deviatimi rokmi na trh, priniesla používateľom možnosť udržiavať kontakt s priateľmi a rodinou po celom svete bez platenia vysokých účtov za telefón. Dnes okrem toho, ponúka aj najbezpečnejšiu možnosť zasielania správ a komunikácie. „Tím Viber chcel osláviť 9 rokov platformy takým spôsobom, ktorý ktorý by odmenil aj užívateľov. Sú to práve oni, kto doviedli Viber tam, kde je dnes,“ povedala Cristina Constandache, CRO, Viber. „Sme vďační za to, že sa zapojilo aj mnoho našich partnerov a ponúklo na našom narodeninovom bote značkové ceny.“

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Hobot 298
Nasledujúci článokSamsung varuje pred podvodmi na internete
Mladý a talentovaný ajtíčkár, ktorý sa zaoberá žurnalistikou. Medzi moje záujmy patrí hardvér a mobilné technológie. Čitateľom rád poradím – stačí napísať cez kontaktný formulár.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno