Domov Novinky Veľký obraz: 40“ Philips 4K UHD monitor

Veľký obraz: 40“ Philips 4K UHD monitor

Zdielať

Philips_BDM4065UCSpoločnosť MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvádza na trh nový 40“ monitor Philips s rozlíšením 4K. Model s označením BDM4065UC ponúka štyrikrát väčšiu ostrosť a štyrikrát väčšie rozlíšenie ako štandardný Full HD monitory. Prináša oslnivý zážitok zo sledovania, bezkonkurenčná a precízne zobrazenie detailov v každej aplikácii. Veľká obrazovka umožňuje rozložiť si viac okien vedľa seba a pracovať v nich súčasne. Ultra High Definiton ponúka štyrikrát väčšie rozlíšenie ako štandardný Full HD, teda 3840×2160 pixelov.

Monitor ocenia aj ľudia pracujúci vo finančníctve, napríklad pri použití funkcie MultiView môžu byť zobrazené vedľa seba štyri okná vo Full HD. Použitá VA technológia panelu zaisťuje, že detaily aj farby zostávajú rovnaké pri pohľade z akéhokoľvek uhla, dokonca aj z boku. A pre tých, ktorým by 40 palcov nebolo dosť, umožňuje ultra tenký rámik postaviť vedľa seba dva 40-palcové monitory, a získať tak neskutočný panoramatický pohľad.

Monitor môže byť pripojený k celej rade zdrojov signálu – DisplayPort 1.2 podporuje prenos dát rýchlosťou až 10,8 Gbps, ďalej je tu MHL, ktoré podporuje zobrazenie obsahu mobilného zariadenia na veľkej obrazovke (a súčasne mobilné zariadenia dobíja), super rýchle USB 3.0 a pre prenos vysoko kvalitného videa alebo audia z PC alebo iného zdroja HDMI 1.4. Nový 40-palcové monitor Philips BDM4065UC je už dostupný, a to za koncovú cenu 699 eur.

Zdroj: Tlačová správa Philips

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno