Domov Novinky Veľkoformátové komerčné displeje Samsung

Veľkoformátové komerčné displeje Samsung

Zdielať

Velkoformatove komercne displeje SamsungObchodníci majú možnosť zaujať a inšpirovať spotrebiteľa prostredníctvom nadštandardne veľkých komerčných LED displejov Samsung s prémiovým dizajnom, vylepšenou kvalitou obrazu a väčšou flexibilitou. Samsung mení doterajšie maloobchodné skúsenosti svojimi sériami 65, 75 a 95-palcových veľkoformátových displejov (LFD) s označením ME, MD a ED.

Tieto super veľké panely umožňujú predajcom efektívnejšie prezentovať svoje produkty v ich skutočnej veľkosti a kreatívne využiť priestor zobrazením produktu vrátane propagačných informácií. Obchodníci tak môžu efektívnejšie využiť svoj ​​predajný priestor, ktorý povedie k vyššej návštevnosti a inšpiruje zákazníkov. S použitím veľkých LFD displejov spoločnosti Samsung je možné tiež zostaviť video steny úspornejšie než so zariadeniami s menšou uhlopriečkou.

„Vo vysoko konkurenčnom maloobchodnom priemysle rastie dopyt po LFD displejoch, pretože umožňujú digitálnu prezentáciu produktov, ktorá dokáže vytvoriť jedinečný zážitok v obchode a účinne zapojiť zákazníkov. Super veľké LFD displeje Samsung sú dokonalejšou alternatívou tradičných displejov, pretože využívajú najnovšie technológie pre dosiahnutie vynikajúcej kvality obrazu, ktorá upúta pozornosť zákazníka,” povedal Petr Kheil, riaditeľ divízie IT a Business Enterprise spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

LFD displej Samsung s uhlopriečkou 95 palcov poskytuje najväčšiu zobrazovaciu plochu s rozmermi 2127,2 mm x 1210,0 mm x 45,8 mm. To umožňuje obchodníkom poskytovať rozličné skúsenosti s propagáciou produktov v skutočnej veľkosti. Vytvárajú tak prostredie, v ktorom má zákazník pocit, že sa pozerá na skutočný výrobok.

Nové LFD displeje Samsung vďaka celému radu inovácií poskytujú jasnejší a ostrejší obraz, text a video. Jednotka pre podsvietenie (BLU) sa nachádza priamo za panelom, alebo na jeho okrajoch, takže poskytuje lepšiu kvalitu obrazu, väčší kontrast farieb a hlbší odtieň čiernej. Tento ultra jasný panel zvyšuje kontrastný pomer a znižuje rozptyl svetla a odrazy. Vzhľadom k tomu, že LFD displeje poskytujú rovnaký jas bez ohľadu na okolité osvetlenie, môžu spotrebitelia vidieť text, obrázky a videá aj v jasne osvetlených miestnostiach.

Špecifikácie

Model

MD65C

ME75C

ME95C

Panel Diagonálna uhlopriečka

65 palcov

75 palcov

95 palcov

Mechanické špecifikácie

Rozmery

1467,4 mm x 848,0 mm x 56,2 mm

1678,2 mm x 958,7 mm x 48,6 mm

2127,2 mm × 1210,0 mm × 45,8 mm

Vlastnosti

Tenký a ľahký LFD so vstavaným MagicInfo® S

Interný prehrávač (vstavaný hardvér)

Model

ED65C

ED75C

Panel

Diagonálna uhlopriečka

65 palcov

75 palcov

Výkon

Bežná prevádzka (W/h)

180

247

Režim spánku

Menej než 1 Watt

Stand-by režim

Menej než 1 Watt

Mechanické špecifikácie

Rozmery

1467,4 mm x 848,0 mm x 64,9 mm

1675,0 mm x 959,1 mm x 64,8 mm

Vlastnosti

LED LFD

Vstavaný reproduktor (10 W+10 W),PIP/PBP, úzky rámik, nízka hmotnosť, RS-232C In/Out, 1 D-sub a 1HDMI

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno