Domov Novinky Váš iPhone či iPad premeníte na televízor za pár sekúnd

Váš iPhone či iPad premeníte na televízor za pár sekúnd

Zdielať

Tivizen_Pico2HDSledovať televízny program v posteli, cez obedňajšiu prestávku v práci, pri ceste vlakom, na dovolenke alebo hoci aj na stanovačke v horách. To všetko je možné – a dokonca pohodlnejšie, než ste si možno mysleli. Stačí vám prídavná anténa Tivizen Pico2HD a váš iPhone či iPad. 

Celé to pritom funguje veľmi jednoducho. „Do slotu na nabíjanie iPhonu alebo iPadu vložíte prenosnú anténu a v podstate okamžite sledujete televízny program DVB-T vysielania. Bez internetového pripojenia či bez wifi siete. A samozrejme, bez akýchkoľvek poplatkov,“ vysvetľuje Ferdinand Rezník, riaditeľ spoločnosti AGEM Computers, ktorá vychytávku priniesla. Jediné, čo k tomu okrem antény potrebujete, je aplikácia, ktorú jednorazovo a zdarma stiahnete z obchodu AppStore.

Signál, ktorý anténa Tivizen prijíma, je totiž bežným digitálnym DVB-T vysielaním. To je štandardom pre celé Slovensko a väčšinu krajín v zahraničí. Práve preto je Tivizen ideálnym spoločníkom aj na cestách. A čo viac – televízne vysielanie si môžete vďaka aplikácii nahrávať priamo do mobilu či tabletu. Samozrejme, v HD kvalite.

Zariadenie funguje na iPhone5/5S/5C, iPad mini, iPod Touch 5. generácie a iPad 4. V ponuke však nájdete aj mobilné antény Tivizen pre staršie modely iPhonov, tabletov či zariadenia s Androidom.

Výhodou je, že Tivizen sa pohodlne vojde do každej tašky, kabelky, alebo dokonca do vrecka. Jeho rozmery sú minimalistické – veď posúďte sami: veľkosť 1,1×2,9×13,5 centimetra a hmotnosť iba neuveriteľných 20 gramov. Priaznivý – a v reálnom živote prakticky použiteľný – je aj čas sledovania televízie. iPhone či iPad spolu s Tivizenom vydržia celých 9 hodín.

Zdroj: Tlačová správa AGEM

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno