Domov Novinky V súťaži s HTC má bicykel už svojho majiteľa

V súťaži s HTC má bicykel už svojho majiteľa

Zdielať

HTC_Bike_OdovzdanieSpoločnosť HTC ukončila svoju veľkú letnú súťaž so zákazníkmi mobilného operátora Telekom o atraktívne výhry odovzdaním profesionálneho bicykla od Filipa Polca. Šťastným majiteľom sa stal Marek Malý zo Zlatých Moraviec, pričom hlavnú cenu si prevzal z Filipových rúk.

Do súťaže sa zapojil kúpou modelu HTC Desire X na predajni Telekomu v Zlatých Moravciach. Okrem špičkového bicykla sa celé leto hralo aj o adrenalínový zájazd, top smartfóny HTC One, či iné atraktívne ceny. „Veľká letná súťaž s HTC skončila prevzatím hlavnej ceny a som veľmi rada, že super bike od Filipa Polca vyhral práve Marek. Z bicykla mal skutočnú radosť a verím, že aj naďalej ostane verný značke HTC a Slovensko bude mať o jedného downhillového nadšenca viac,“ povedala Claudia Petöová zo zastúpenia spoločnosti HTC na Slovensku.

Kúp telefón HTC a vyhraj jednu zo 100 cien vrátane bicykla od Filipa Polca

Do súťaže o bicykel, smartfóny HTC One a ďalšie skvelé ceny sa mohli zapojiť všetci, ktorí si od 1. júla do 31. augusta zakúpili akýkoľvek telefón HTC v Telekome spolu s ktorýmkoľvek paušálom Happy. Zároveň museli najneskôr do 31. augusta vyplniť na stránke aj registračný formulár. Súťažilo sa o bicykel Evil Uprising od Filipa Polca, poukaz na adrenalínový zájazd, 3x HTC One spolu so slúchadlami Beats by Dre MIXR a 5x slúchadlá Beats by Dre MIXR. Hlavnú cenu, atraktívny karbónový bicykel Evil Uprising, si mohli záujemcovia pozrieť naživo na predajniach Telekomu v bratislavskom obchodnom centre Polus počas júla, a následne v auguste aj v banskobystrickom Europa shopping centre.

Filip Polc – ambasádor HTC

Slovenský reprezentant v horskej cyklistike a zjazdových disciplínach Filip Polc je ambasádorom vlajkovej lode HTC One. Zároveň je autorom už uskutočneného výnimočného podujatia Bratislava City Downhill, ktoré hlavné mesto zažilo v sobotu 22. júna. Už od útleho veku sa venoval cyklistike a s horským bicyklom sa zoznámil v roku 1994. O tri roky neskôr absolvoval viacero podujatí na Slovensku aj v Českej republike. Okrem zjazdov a dual-slalomov absolvoval aj niekoľko pretekov v cross country, neskôr sa plne sústredil na zjazdové disciplíny. Filip získal množstvo ocenení a dostal sa medzi svetovú špičku. Okrem víťazstiev doma na Slovensku, si úspechy užíva po celom svete. Zúčastňuje sa pretekov v Taliansku, Francúzsku, Švédsku, Rakúsku, Kanade, Španielsku, ale aj v Južnej Amerike – Peru, Bolívii, Brazílii, Čile.

S HTC One máte informácie pod palcom

Špičkový smartfón HTC One, ktorý je v ponuke všetkých mobilných operátorov, zbiera ocenenia po celom svete za inovácie a dizajn spolu s použitím prémiových materiálov. Telefón, ktorý je nabitý najnovšími technológiami, zaujme najmä ovládaním cez prostredie HTC Sense. Práve to robí zo smartfónov HTC výnimočné zariadenia. Aj toto prostredie prešlo vývojom, jednou z posledných noviniek je HTC BlinkFeed, ktorá pretvára obrazovku HTC One na súvislý prúd informácií, ktoré sledujete. A je toho omnoho viac.

HTC One sa pýši brilantným displejom s uhlopriečkou až 4,7 palca a rozlíšením 1080p, jednoliatym hliníkovým telom a operačným systémom Android Jelly Bean. Zaujímavú funkciu predstavuje aj HTC Sense TV, ktorá mení nové HTC One na diaľkové ovládanie pre väčšinu televízií a set-top boxov. To všetko v balení, ktoré kombinuje prémiový dizajn s prielomovou kvalitou.

Zdroj: Tlačová správa HTC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno