Domov Novinky ÚschovnaPlus – ľahké posielanie dát pre náročných používateľov

ÚschovnaPlus – ľahké posielanie dát pre náročných používateľov

Zdielať

UschovnaPlus 01Úschovna spustila novú službu pre posielanie dát nazvanú ÚschovnaPlus. Používateľ získa históriu odoslaných a prijatých zásielok, 50 GB priestoru pre trvalé uloženie svojich zásielok a možnosť rýchlo, ľahko a lacno posielať veľká dáta. Predplatné služby ÚschovnaPlus je len 2,86 eura (79 Kč) na tri mesiace.

ÚschovnaPlus je navrhnutá tak, aby čo najviac uľahčila každodennú posielanie dát. Všetky odoslané aj prijaté zásielky sa používateľom zobrazia v prehľadnej histórii. Zásielky v histórii zostanú po celú dobu ich platnosti. Používateľ si však môže vybrané zásielky uložiť natrvalo. Každý má na trvalé uloženie zásielok k dispozícii 50 GB priestoru. Používateľ bude mať vďaka prehľadnej histórii pod kontrolou, čo kedy komu poslal.

A ak bude potrebovať, môže už predtým odoslanú zásielku poslať znova. Ušetrí vďaka tomu čas nutný k nahranie dát na server. Pri posielaní veľkých dátových balíkov môže byť časová úspora značná. ÚschovnaPlus je prívetivá aj pre prijímateľa zásielok. Počet stiahnutí zásielky je u dát posielaných cez ÚschovnuPlus neobmedzený. Samozrejmosťou je možnosť zásielku zdieľať na sociálnych sieťach.

UschovnaPlus 02

Tí, ktorí platenú službu ÚschovnaPlus nevyužijú, môžu aj naďalej posielať dáta cez klasickú Úschovnu. Cez tú možno poslať bezplatne až 7 GB dát, za poplatok 1,45 eura (40 Kč) je možné poslať až 50 GB dát.

Zdroj: Tlačová správa Úschovna

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno