Domov Novinky Urban Revolt uvádza štýlový bezdrôtový reproduktor Dune

Urban Revolt uvádza štýlový bezdrôtový reproduktor Dune

Zdielať

Urban Revolt Dune Wireless 01Značka Urban Revolt je zameraná na príslušenstvo, teraz uvádza bezdrôtový reproduktor Urban Revolt Dune Wireless. Inšpirovaný piesočnou dunou ponúka nominálny výkon 60 Wattov, pripojenie pomocou Bluetooth, 3D zvuk a možnosť nabíjania iného zariadenia cez rozhranie USB.

Reproduktor má šesť vstavaných reproduktorov s funkciou 3D zvuku a výkonom 60 Wattov (RMS) pre optimálny hudobný zážitok bez ohľadu na veľkosť miestnosti a pozíciu poslucháča. Zdrojové zariadenia je možné pripojiť prostredníctvom klasického 3,5 mm AUX vstupu, či technológie Bluetooth a súčasťou je aj vstavaný mikrofón pre hands-free telefonovanie. Smartfóny alebo tablety možno pritom vďaka USB výstupu na reproduktore zároveň aj dobíjať.

Urban Revolt Dune Wireless 02

Reproduktory sú vyvedené v dizajne piesočných dún, ktoré na vrchnej strane dopĺňajú diagonálne umiestnené tlačidlá pre prehranie, pozastavenie, ďalšie a predchádzajúce skladbu a nastavenie hlasitosti. Reproduktor Urban Revolt Dune Wireless je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 139,99 eur s DPH. Balenie obsahuje okrem napájacieho kábla aj 3,5 mm audio kábel a diaľkové ovládanie.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Trust Urban Revolt Dune Wireless Speaker with 3D sound poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Urban Revolt

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno