Domov Novinky Urban Revolt predstavuje powerbanky

Urban Revolt predstavuje powerbanky

Zdielať

Urban Revolt Power Bank 8800Urban Revolt predstavuje svoje riešenia pre uchovanie a distribúciu energie pre mobilné zariadenia – Power Bank 4400 a Power Bank 8800. Jedná sa o praktické záložné akumulátory na cesty, vhodné pre mobilné prístroje a tablety. Disponujú vstavanou batériou s kapacitou 4400, resp. 8800 mAh a praktickým integrovaným svietidlom. Jej dobíjanie je riešené prostredníctvom štandardného microUSB kábla dodávaného v balení. Urban Revolt Power Bank 8800 je k dispozícii len v čiernom prevedení. Avšak okrem dvojnásobnej kapacity batérie disponuje hneď dvoma USB výstupmi s rozdielnou hodnotou prúdu. Kým USB port s DC 5 Voltami a 1 Ampérom umožní nabitie napr. mobilných telefónov, druhý USB s DC 5 Voltami a 2 Ampérmi cielia na tablety. Urban Revolt Power Bank 8800 nabije bežný smartfón približne 4× a tablet na viac ako 13 hodín prevádzky.

Urban Revolt Power Bank 4400 je ponúkaný v čiernej, modrej alebo bielej farbe. Na výstupe poskytuje prostredníctvom jedného USB portu napätie DC 5 Voltov a prúd 1 Ampér. Je teda vhodný na nabitie mobilných telefónov, MP3 prehrávačov, prenosných konzol, ale iba vybraných modelov tabletov.

Urban Revolt Power Bank 4400

V závislosti na konkrétnom modeli zariadenia pritom umožní nabiť bežný smartfón zhruba 2×, tablet potom na viac ako 7 hodín prevádzky. Akumulátory Urban Revolt Power Bank 4400/8800 sú k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 19,99 / 34,99 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Urban Revolt

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno