Domov Novinky Urban Revolt Lace – slúchadlá ako štýlové šnúrky do uší

Urban Revolt Lace – slúchadlá ako štýlové šnúrky do uší

Zdielať

Urban Revolt LaceZnačka Urban Revolt, špecializujúca sa na moderné trendové produkty pre mladých, prichádza s novými štýlovými špuntovými slúchadlami Lace. Sú v tvare šnúrok od topánok a okrem počúvania hudby poslúžia k telefonovaniu. Urban Revolt Lace sa od iných špuntových slúchadiel odlišujú najmä svojim jedinečným dizajnom pripomínajúci šnúrky od topánok.

Dodávajú sa v troch farebných prevedeniach – šedom, žltom a modro-červenom za použitia kvalitného hliníka pre oba štuple, ovládač hlasitosti aj koncovku. Štýlové je pritom aj balenie slúchadiel do “slimáka”, ktoré zabraňuje zamotávaniu kábla. Štýlová šnúrovacie slúchadlá Urban Revolt Lace sú k dispozícii za 14,99 eur. Súčasťou balenia sú mäkké gumové vložky do uší v troch veľkostiach.

Slúchadlá mieria najmä na cieľovú skupinu používateľov smartfónov a tabletov. Obsahujú preto ovládač so zabudovaným mikrofónom a tlačidlom pre príjem hovorov. To zároveň slúži na ovládanie počúvaní hudby, kedy jedno stlačenie znamená Play/Pause, dve a tri stlačení potom nasledujúcu a predchádzajúcu skladbu. Šnúrky ponúkajú kvalitný zvuk s frekvenčným rozsahom 20 Hz – 20 kHz, impedanciou 32 ohmov a citlivosťou 100 dB, ktorý je prenášaný analógovo cez klasický 3,5 mm jack.

Zdroj: Tlačová správa Urban Revolt

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno