Domov Novinky Uniknuté informácie hovoria o novom S Pen

Uniknuté informácie hovoria o novom S Pen

Zdielať

Ak ste si mysleli, že Samsung Galaxy S9 bol jediným hitom roka z tejto dielne, tak ste na omyle. Kórejská spoločnosť Samsung plánuje tento rok uverejniť na trh ešte jeden model, a to Galaxy Note 9.

Typickou súčasťou tohto modelu je aj stylus – elektronické pero s vlastnou batériou, ktorým môžete ovládať svoj smartfón. Podľa uniknutých informácií má prísť práve tento stylus s veľkými zmenami.

Pred týždňom používateľ Twitter Ice Universe, ktorý už v minulosti prišiel s niekoľkými presnými únikmi, napísal, že nový S Pen bude niečo, na to sa oplatí počkať. K príspevku priložil obrázok pozvánky spoločnosti Samsung na predstavenie Note 9,  na ktorej je zobrazený nový stylus. To samo o sebe svedčí o tom, že na neho Samsung kladie veľký dôraz.

Ďalej Ice Universe píše o tom, že S Pen zažije najväčšie zmeny doposiaľ. Hovorí sa o novej funkcií, ktorá je založená na technológií Bluetooth, ale „bude robiť niečo, čo nesúvisí s perom“. Svetom sa šíria špekulácie o tom, že nový stylus by mohol fungovať ako bezdrôtový reproduktor. Tým by sa však musela výraznejšie zväčšiť jeho veľkosť.

Zdroj: phonearena.com

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno