Domov Novinky Unikli screenshoty operačného systému BlackBerry 10.3

Unikli screenshoty operačného systému BlackBerry 10.3

Zdielať

blackberry_logoVeľké množstvo screenshotov uniklo a ukazuje nový nadchádzajúci operačný systém BlackBerry 10.3. Nová verzia operačného systému prináša čistejšie rozhranie s prevažne červenou a čiernou témou. Na úvodnej obrazovke bol odstránený tieň ikon.

To by mohlo byť tým, že ide o experimentálnu verziu, a nemusí to tak byť aj vo finálnej verzii. Boli zdôraznené tlačidlá hudobného prehrávača. Klávesnica získala novú schému farebného rozloženia. K dispozícii je tiež snímka inteligentného vyhľadávania, ktorý zrejme bude mať funkciu univerzálneho hľadania. Fotoaparát má nový časovač, režim panorámy, video záznam v 720p pri 30 a 60 snímkach za sekundu a automatický režim HDR. UI fotoaparát tiež ponúka čistejší vzhľad s jediným červeným uzáverom.

BlackBerry OS 10.3BlackBerry OS 10.3-2BlackBerry OS 10.3-3BlackBerry OS 10.3-4

Ďalej tam budú ďalšie smart funkcie, ako je vypnutie displeja, keď smartfón zaznamená odvrátenie tváre od displeja, alebo je smartfón vo vrecku. Najzaujímavejšia časť je pridanie nového hlasového asistenta, ale bohužiaľ sa nevie nič o prípadnom mene, alebo možných funkciách.

BlackBerry OS 10.3-5BlackBerry OS 10.3-6

Nedá sa povedať, kedy bude nový operačný systém vypustený pre zariadenia BlackBerry. Je zrejme, že sa BlackBerry stále usiluje o zlepšenie operačného systému aj napriek neuspokojivému predaju smartfónov.

Zdroj: Berryreview

Zdielať
Predchádzajúci článokOnePlus One oznámila dátum predstavenia
Nasledujúci článokWindows Store obsahuje viac než 150 tisíc aplikácií
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno