Domov Novinky Unikli parametre pripravovaných hodiniek od Googlu

Unikli parametre pripravovaných hodiniek od Googlu

Zdielať

Google-hodinkyPo vzore veľkých firiem ako Samsung či Sony sa rozhodol aj Google prispieť na trh svojimi inteligentnými hodinkami a zaradiť sa tak do tohto nového, no stále viac využívaného segmentu informačných technológií.

Na sociálnej sieti Twitter boli portálom @evleaks zverejnené informácie o pripravovaných SmartWatches od Googlu. Podľa portálu majú byť tieto hodinky vyrábané spoločnosťou LG, rovnako ako posledný, uvedený Nexus.

K hardvérovým špecifikáciám portál zverejnil informácie o 1,65 palcovom IPS LCD displeji s rozlíšením 280×280 pixelov, 512 MB ​​RAM a 4 GB vstavanej pamäte, no informácie o procesore či operačnom systéme v hodinkách sa portál nedopátral, už teraz sa však v oblasti operačného systému špekuluje o špeciálnej verzii Androidu.

O tejto informácii sa špekuluje najmä z dôvodu, že SmartWatches, majú práve dpoĺňať váš smartfón. Či už ako špeciálne Bluetooth slúchadlo, alebo v oblasti notifikácií. Google však nieje jediná firma, ktorá chce do sveta vypustiť inteligentné hodinky. Zaostávať v oblasti trendov nechcú ani HTC, či Apple. Inteligentné hodinky sa skutočne stali hitom doby, a nám nezostáva než čakať kam sa tento trend bude uberať.

Zdroj: Liliputing

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno