Domov Novinky Unikli obrázky novej verzie Samsung TouchWiz UI

Unikli obrázky novej verzie Samsung TouchWiz UI

Zdielať

Samsung-LogoNa Twitteri sa objavili vďaka @evleaks, obrázky ako bude vyzerať blížiaca sa verzia užívateľského rozhrania, na ktorej Samsung v súčasnej dobe pracuje. Trio z uniknutých screenshotov zobrazuje smartfón rozhranie, ktoré vyzerá ako ďalšia hlavná verzia nadstavby TouchWiz UI.

Podľa @evleaks spoločnosť Samsung je v súčasnosti v štádiu “skúmania” užívateľského rozhrania, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Táto verzia TouchWiz UI je po dizajnovej stránke viac farebnejší a ikony sú zmenené. Navyše tieto screenshoty ukazujú aj zaujímavé widgety, ale v tejto chvíli nemôžeme povedať s určitosťou či Samsung pracuje na novej nadstavbe TouchWiz.

Samsung Touchwiz

Môžme len hádať, kedy Samsung bude pripravený pre novú verziu TouchWiz, ale padli aj špekulácie, že ide o nadstavbu pre nadchádzajúcu verziu smartfónu Galaxy S5. Hovorí sa, že spoločnosť oznámi smartfón S5 na MWC v Barcelone, aj keď to ešte nie je potvrdené. Budeme vás informovať o každom novom informácie na túto tému, ako to príde.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung sa na CES 2014 stal partnerom BMW
Nasledujúci článokNikon predstavil D4S na výstave CES 2014
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno