Domov Novinky Unikli informácie o modeli HTC One Max 2

Unikli informácie o modeli HTC One Max 2

Zdielať

HTC One M8 PrimeHTC pripravuje väčší model vlajkovej lode, vynovený One Max 2 a už vieme prvé detaily. Rovnako ako minulý rok má pribudnúť aj zväčšený variant, ktorý tentoraz údajne okrem väčšieho displeja ponúkne aj lepší hardvér. Práve z toho dôvodu je chystaná novinka niekedy označovaná ako One (M8) Prime, v minulosti známy ako One Max.

Dizajn by mal byť totožný s klasickým HTC One (M8). Očakávame hliníkovú unibody konštrukciu s dvojicou stereo reproduktorov na prednej strane. Predpokladá sa prítomnost štvorjadrového procesora Qualcomm Snapdragon 805 spolu s grafikou Adreno 420. V porovnaní s vlajkovou loďou One (M8), ktorá je vybavená Snapdragon 801, by šlo o výkonnejší hardvér.

HTC_One_Max_12

Displej bude mať údajne uhlopriečku 5,9 palca, teda rovnako ako v prípade minuloročného modelu One Max. Zatiaľ však nie je jasné, či sa výrobca aj tentoraz rozhodne pre Full HD rozlíšenie alebo zvolí nejaké vyššie. Na rozdiel od predchodcu však pravdepodobne nebude na tabletofóne skener otlačkov prstov. Ak sa dodrží 12 mesačný interval, predpokladá sa, že model HTC One Max 2 bude predstavený na veľtrhu IFA 2014 v Berlíne.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu HTC One Max poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tktechnews

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno