Domov Novinky Unikli fotky LG G Flex

Unikli fotky LG G Flex

Zdielať

LG-G-FlexNedávno predstavila spoločnosť Samsung prvý smartfón so zakrivením displejom. Ešte pred predstavením sa šuškalo, že LG pripravuje smartfón zo zakrivením displejom. Teraz unikli foto tohto smartfónu.

Samsung ma smartfón zakrivení z boku na bok a LG zrejme príde zo zakrivením z hora dolu, ale tieto fotografie nemusia byť pravdivé. Je to trošku divné zakrivenie lebo na rozdiel od Samungu sa LG môže dosť zlé nosiť vo vrecku nohavíc. Smartfón by mal mať 6 palcový displej a predstavený by mal byť ešte tento mesiac. Do predaja by sa mal dostať už na ďalší mesiac. Cena zatiaľ nieje známa. V názve je aj slovko Flex čo by mohlo znamenať “flexibilný”, no bude len zakrivený. Či niektorá spoločnosť začne vývoj flexibilného smartfónu je otázne ale otázkou budúcnosti.

LG-G-Flex1

Zdroj: Phonearena.com

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: ASUS Transformer Book TX300CA
Nasledujúci článokHTC One Max oficiálne predstavený
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno