Domov Novinky Unikli detaily o Samsung Galaxy Tab S2

Unikli detaily o Samsung Galaxy Tab S2

Zdielať

Ako sme nedávno informovali, spoločnosť Samsung pracuje na svojich dvoch nových tabletoch, ktoré by mali dostať viaceré vylepšenia a postaviť sa tak hlavnému konkurentovi od Apple. Aj keď špecifikácie neboli veľmi jasné, na stránke významného porovnávača sa objavili presné špecifikácie väčšieho, 9,7“ modelu označeného SM-T815, ktorý má hrúbku 5,4 mm ukrýva výkonný hardvér.

Samsung_Galaxy_Tab_2_10.1_03

Displej dostane rozlíšene 2048×1536 pixelov, z čoho vyplýva aj pomer strán 4:3, čo je veľká zmena oproti starším modelom. Procesor je v tablete, tak ako sa predpokladalo, z vlastnej dielne. Ide o Exynos 5 Octa taktovaný na 1,9 GHz, ktorý v sebe ukrýva štyri výkonné jadrá Cortex-A57 a štyri úspornejšie jadrá Cortex-A53.

Samsung_Galaxy_Tab_2_10.1_02

Ďalej tu je grafika Mali-T760 MP6 s ôsmimi grafickými jadrami, operačná pamäť 3 GB a 32 GB vnútornej pamäte na dáta. Zadný fotoaparát dokáže vytvárať fotografie s rozlíšením 8 MPx a nahrávať Full HD videá. Chýbať nebude ani automatické ostrenie, detekcia tváre či ostrenie na dotyk. Operačný systém Android v najnovšej verzií 5.0 Lollipop má mať odľahčenú verziu TouchWiz.

Zdroj: SamMobile

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno