Domov Novinky Unikli ďalšie fotografie smartfónu Nokia Lumia 929

Unikli ďalšie fotografie smartfónu Nokia Lumia 929

Zdielať

Nokia Lumia 929Potom, čo pred pár týždňami unikli fotografie smartfónu Nokia Lumia 929 pre Verizon sa objavili ďalšie fotografie. Zatiaľ neoznámený Windows Phone sa objavil v bielom “oblečení”. Popri uniknutých fotografiách sa objavili aj údajné informácie o batérii Lumie 929. Prístroj bude údajne hit s batériou 2510 mAh.

Ďalšie špecifikácie smartfónu Nokia Lumia 929 hovoria o procesore Qualcomm Snapdragon 800, 5 palcovom displeji 1080p a 20 MPx PureView fotoaparáteDisponovať bude pravdepodobne 2 GB RAM a 32 GB internou pamäťou a slot om pre microSD karty.

Posledná správa naznačuje, že Nokia Lumia 929 sa začne predávať v spoločnosti Verizon v druhej polovici decembra. Predchádzajúci zvesti z odhalenia z novembra sa tak už nenaplnia, keďže sa hovorilo o začiatku predaja počas novembra.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokOS Sailfish bude k dispozícií na OS Android
Nasledujúci článokQuechua oznamuje robustný 5 palcový smartfón
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno