Domov Novinky Unikla fotografia notifikačného centra WP 8.1

Unikla fotografia notifikačného centra WP 8.1

Zdielať

Nokia-microsoftNie je žiadnym tajomstvom, že Microsoft pracuje na aktualizácii Windows Phone 8.1, ktorá má priniesť notifikačné centrum a taktiež inteligentný hlasový asistent. Dnes sme konečne videli skutočný pohľad na toto riešenie.

Na uniknutých fotkách ukazujú nastavenie notifikačného centra a sú z testovacieho zostavenia WP 8.1. Ako môžete vidieť, môžete priradiť štyri rýchle skratky (Mobilné Dáta, Jas, Wi-Fi, Režim Lietadlo, ktoré sú na snímke). K dispozícii je tiež zaškrtávacie políčko pre prístup k notifikačnému centru z obrazovky uzamknutia. Potom sú tu notifikačné služby, ktoré môžete povoliť – e-maily, správy, atď.

WP 8.1 notifikacne centrum

Zdá sa, že Microsoft sa chystá pridať všetko, čo moderné zariadenia majú v notifikačnom centre, ako niektorí z konkurentov. Windows Phone 8.1 by mala byť predstavená na výročnej konferencii BUILD v apríli a po tom pustený pre zariadenia s Windows Phone 8.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokOlympus Stylus SP-100 s 50× optickým zoomom
Nasledujúci článokASUS Xonar Phoebus Solo: zvukovka zo série ROG
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno