Domov Novinky Unikla fotografia Galaxy Zoom S5

Unikla fotografia Galaxy Zoom S5

Zdielať

Samsung Galaxy K ZoomOčakávali sme, že po smartfóne Samsung  ​​Galaxy S5 príde aj hybridný smartfón spojený s fotoaparátom. Čo sme však nečakali je to, že dostane pomenovanie Galaxy K Zoom.

Fotografia skutočného Samsung Galaxy K zoom odhaľuje aj ďalšie zaujímavé detaily – vzhľad objektívu, blesku a zmenu dizajnu. Objektív nemá vyčnievať zo zadného panelu, keď sa fotoaparát nepoužíva, čo by malo pomôcť hlavne pri telefonovaní. K dispozícii je tiež xenónový blesk a taktiež imitácia kože zadného krytu ako tomu je na Galaxy S5, čo je pekný krok.

samsung-sm-c115-galaxy-s5-zoom

Nápis na objektíve tiež potvrdzuje 10× zoom pokrývajúci 24-240 mm rozsah do 35 mm ekvivalent. Zdroj stále tvrdí, že K Zoom bude disponovať 20 MPx fotoaparátom. Či tomu tak bude je otázne, musíme si počkať na ďalšie uniknuté informácie. Zvyšok špecifikácii tvorí info o 4,8 palcovom displeji s rozlíšením 720p a aj to že tu bude Android KitKat spolu s nadstavbou Samsung TouchWiz UI. Tiež sa očakáva buď štvorjadrový procesor taktovaný na 1,6 GHz, alebo nový Exynos šesťjadrový procesor s dvoma Cortex-A15 a štyrmi Cortex-A7 jadrami.

Zdroj: Kzoom

Zdielať
Predchádzajúci článokOnePlus One sa bude v Európe predávať pod 350 Eur
Nasledujúci článokBenQ RL2460HT: Rýchly 24″ monitor
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno