Domov Novinky Unifikovaná bezpečnostná brána USG1900/1100

Unifikovaná bezpečnostná brána USG1900/1100

Zdielať

ZyXEL switchS rastom podniku sa rozširuje aj jeho sieť, pribúdajú v nej používatelia a zariadenia, ako aj nové aplikácie, alebo cloudové služby. Je nevyhnutné zaistiť vysokú dostupnosť siete v záujme udržateľnej činnosti podniku, väčšie rozšírenie Wi-Fi na pracovisku a modernú reguláciu používania aplikácií.

Bez účinného riešenia pre riadenie, optimalizáciu alebo blokovanie sociálnych sietí a niektorých iných webových aplikácií by podniky riskovali nielen stratu produktivity, ale tiež ohrozenie podnikovej siete novými hrozbami. Nový rad ZyXEL USG Extreme obsahuje firewally novej generácie (NGFW) navrhnuté tak, aby pre stredné až veľké podniky a kampusy zaisťovali vysokú dostupnosť, antimalwarovú ochranu a konsolidované vynucovanie zásad. Produkty ZyXEL USG ponúkajú vyrovnávanie záťaže a prevzatie služieb pri zlyhaní pre WAN a VPN.

Okrem toho obsahujú špičkový antivírový a antispamový program, filtrovanie obsahu a technológiu application intelligence pre účinnú optimalizáciu aplikácií a komplexnú ochranu siete. Jednotné zásady zabezpečenia zefektívňujú konfiguráciu firewallu a všetkých funkcií zabezpečenia, a umožňujú teda rýchlejšiu, jednoduchšiu a konzistentnejšiu správu zásad.

ZyXEL USG Extreme

Používatelia môžu z jedného rozhrania použiť všetky kritéria zásad. Integrovaný WLAN kontrolér potom používateľom dovoľuje z centralizovaného používateľského rozhrania spravovať až 18 prístupových bodov. Rad je integrovaný s technológiou kontroléru AP spoločnosti ZyXEL, čo umožňuje ľahko rozšíriť sieť WLAN a zaistiť bezproblémové pokrytie Wi-Fi signálom.

Zdroj: Tlačová správa ZyXEL

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno