Domov Novinky UHD upscaling je v niektorých Blu-ray prehrávačoch

UHD upscaling je v niektorých Blu-ray prehrávačoch

Zdielať

Samsung Blu-Ray UHD upscaling 01Nové Blu-ray prehrávače s UHD upscalingom od Samsungu zabezpečujú dokonalý obraz vďaka prevodu obsahu na rozlíšenie UHD. Podporujú aj množstvo formátov a kodekov, pripojenie externých zariadení a 3D technológiu. Samsung rozšíril svoju ponuku o novú generáciu prehrávačov Blu-ray s UHD upscalingom.

Táto inovatívna technológia prevádza bežné rozlíšenie na úroveň rozlíšenia UHD, čím zaisťuje takmer dokonalú kvalitu sledovaného obsahu, a to aj v prípade, že daný obsah zo zdroja UHD nepochádza. S Blu-ray prehrávačmi používatelia taktiež získajú okamžité a bezproblémové prepojenie so všetkými multimédiami. Podporujú totiž pripojenie externého pevného disku a pamäťového zariadenia pomocou USB konektora.

Nové Blu-ray prehrávače si tradične poradia s prečítaním veľkého množstva kodekov a formátov, vďaka čomu môže divák pristupovať k oveľa širšej ponuke videí, hudby a obrázkov. Zážitok potom ešte umocní technológie Full HD 3D, ktorá má funkciu automatického nastavenia kontrastu. Minimalizuje tiež počet vrstiev obrazu a maximalizuje rýchlosť odozvy, a je možné tak môcť sledovať plynulejší a ostrejší obraz.

Samsung Blu-Ray UHD upscaling 02

Prevod na rozlíšenie UHD nájdu záujemcovia v dvoch modeloch. Jednoduchý a užívateľsky príjemný aj pre tých, ktorí s prehrávačmi ešte len začínajú, je model BD-H6500. Ten samozrejme prináša aj Smart funkcie a bezdrôtové pripojenie do internetu.

Najnáročnejších používateľov poteší model BD-H8900 s 1 TB HDD, ktorý nielenže poskytne Smart funkcie, ale umožňuje nahrávať obľúbené relácie a seriály na pevný disk vďaka unikátnej kombinácii tunerov pre pozemné aj káblové televízne vysielanie (DVB-T a DVB-C). Blu-ray prehrávač tak slúži zároveň aj ako PVR s duálnym nahrávaním.

Zdroj: Tlačová správa Samsung

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno