Domov Novinky Tytan 2.1 – Biele Bluetooth reproduktory Trust

Tytan 2.1 – Biele Bluetooth reproduktory Trust

Zdielať

Trust Tytan 2.1 01Trust uvádza na trh biele Bluetooth reproduktory Tytan 2.1 s nominálnym výkonom 60 Wattov. Zostava je vyvedená v bielej farbe a precíznym dizajnom, hlavný ovládací panel umiestnený na bočnej strane subwoofera. Okrem prepínača pre vypnutie a zapnutie reproduktorov sa tu nachádza ovládač voliteľného nastavenia eco režimu, keď reproduktor automaticky prejde do stand-by módu pri dlhšej doby nečinnosti, tiež tlačidlá pre jednoduché párovanie a prepínanie medzi zariadeniami pripojeným cez Bluetooth a RCA konektory na zapojenie satelitov.

Tytan 2.1 ponúka maximálny výkon 120 Wattov (nominálny 60 Wattov), hutné basy dreveného subwooferu doplňuje o stredné a vyššie tóny dvojica satelitov. Súčasťou je aj externý drôtový ovládač hlasitosti s 3,5 mm konektorom pre pripojenie slúchadiel a prehranie hudby z mobilného telefónu či MP3 prehrávača.

Trust Tytan 2.1 03

Biele bluetooth reproduktory Trust Tytan 2.1 sú dostupné za odporúčanú koncovú cenu 129,99 eur, alternatívne čierne prevedenie stojí 116,99 euro s DPH. Cena v obchodoch je však nižšia, viď widget.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Trust Tytan 2.1 Speaker Set poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Trust

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno