Domov Novinky Trust prináša svetelný bezdrôtový reproduktor Urban Dixxo

Trust prináša svetelný bezdrôtový reproduktor Urban Dixxo

Zdielať

Spoločnosť Trust uvádza na trh svetelný bezdrôtový reproduktor Dixxo. Moderné a extravagantné zariadenie ponúka jedinečný pohľad na 360° farebné projekciu, silný 20W stereo zvuk, dobíjací akumulátor a bohaté možnosti pripojenia.

Trust Urban Dixxo

Trust Urban Dixxo je bezdrôtový prenosný reproduktor valcovitého tvaru doplnený o netradičnú svetelnú šou a podobá sa na testovaný JBL Pulse. Po obvode má projekčné plátno kryté čiernou mriežkou, menšia časť potom zaberá pogumovaný panel s prepojovacími portami. Ovládanie sa nachádza na vrchnej strane reproduktora.

K dispozícii sú klasické multimediálne tlačidlá pre ovládanie hlasitosti, spustenie či zastavenie skladby, ale aj tlačidlá pre výber vstupu signálu a zmenu režimu svetelné šou. Dixxo disponuje silnými reproduktormi s výkonom až 20W (10W RMS) a bohatou konektivitou. Pripojiť ho možno cez Bluetooth rozhranie na vzdialenosť max. 10 metrov alebo cez klasický 3,5 mm audio kábel.

Vďaka integrovanému MP3 prehrávaču umožňuje netradične reprodukciu hudby aj z microSD a microSDHC kariet a USB flash disku. Podporované formáty sú MP3, WMA a WAV. Vstavaný dobíjací akumulátor ponúkne až 15 hodín nepretržitého prehrávania. Zariadenie je možné využiť tiež pre hands-free volanie. Reproduktor okrem klasického využitia poskytuje viacfarebnú 360° LED svetelnú show s niekoľkými efektmi reagujúci na rytmus hudby. Trust Urban Dixxo je na trhu za odporúčanú koncovú cenu 79,99 eur s DPH.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno