Domov Novinky Trust prináša ergonomickú laserovú myš

Trust prináša ergonomickú laserovú myš

Zdielať

Trust Evo Advanced Laser Mouse 01Spoločnosť Trust predstavuje bezdrôtovú myš Evo Advanced Laser Mouse. Zaujme atraktívne ergonómiou, špeciálnymi tlačidlami, nastaviteľnou citlivosťou a vylepšeným laserovým senzorom. Laserová myš je vyrobená v matne čiernom dizajne s pogumovaným povrchom a lemovaním z brúsenej ocele.

Nechýba štandardné scrollovacie koliesko na strednej osi, pod ktorým sa nachádza tlačidlo na zmenu DPI. Vrchná strana je doplnená o indikátory stavu batérie a nastavenej citlivosti. Myš určená pravákom má špeciálne tlačidlá umiestnené na ľavej strane u palca. Okrem prehliadačových Back & Next sa tu nachádza Windows tlačidlo, odkazujúce do Start Menu, a Zoom In & Out.

Trust Evo Advanced Laser Mouse 02

Má senzor, ktorý má fungovať na akomkoľvek povrchu a dokonca aj na skle. Disponuje nastaviteľnou citlivosťou 800/1600/2400 DPI. Bezdrôtové pripojenie zabezpečuje USB prijímač skladovateľný v tele myši. Napájanie je realizované dvoma AA batériami, ktoré sú súčasťou balenia. Evo Advanced Laser Mouse s 3 ročnou zárukou je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 49,99 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Trust

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno