Domov Novinky Tri nové reprosústavy v podaní Logitechu

Tri nové reprosústavy v podaní Logitechu

Zdielať

Logitech_Z50_Multimedia_SpeakersLogitech si pripravil tri nové reprosústavy určené pre bežných užívateľov, ktorí ich budú môcť využiť pri svojich PC, multimediálnych prehrávačov či skrátka všade tam, kde je k dispozícii klasický 3,5 mm audio výstup.

Logitech z200 Multimedia Speakers sú najväčšie z novej trojice a ponúknu dvakrát dva reproduktory s priemerom 2,5 palca a celkový výkon 10 Wattov RMS. Na pravej plastovej debničke nájdeme dva vstupy (Line in a AUX) a jeden výstup na slúchadlá. Na boku je potom ešte trošku skrytý ovládač intenzity basov.
Logitech_Z200_Multimedia_Speakers

Logitech Z150 Multimedia Speakers sú menšie a slabšie, ale ich koncept je v podstate rovnaký. Využívajú celkovo dva reproduktory s celkovým výkonom 6 Wattov. Ponuka konektorov má byť rovnaká ako v predchádzajúcom prípade, len o nastavenie basov sa tu nehovorí. Zato si ale budeme môcť vybrať medzi čiernym a čierno-bielym prevedením.

Logitech_Z150_Multimedia_Speakers

Logitech z50 Multimedia Speaker už nie je stereo systém, ale iba jeden reproduktor v malom tele. Jeho výkon je 10 Wattov vďaka jednému 2,25 palcovému reproduktoru. Vybavený je jedným 3,5 mm vstupom a rovnako ako obaja ostatné aj sieťovým adaptérom pre napájanie. Všetky tri novinky majú byť k dispozícii už od tohto mesiaca.

Zdroj: Tlačová správa Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno