Domov Novinky TravelMate B115-MP: Pre študentov a na cesty

TravelMate B115-MP: Pre študentov a na cesty

Zdielať

Acer TravelMate B115-MPSpoločnosť Acer predstavila notebook TravelMate B115-MP s novým elegantným dizajnom FlowCurve, lepšiou mobilitou a až desaťhodinovú výdržou na batériu. Aj vďaka šasi bez ventilátora a dotykovému ovládaniu Windows prináša B115-MP mobilný zážitok pri práci s počítačom.

Hmotnosť je 1190 gramov a jeho telo má hrúbku 21,2 mm, bude k dispozícii s najnovšími štvorjadrovými procesormi Intel Celeron alebo Pentium, so 4 alebo 8 GB pamäťami a pevnými diskami 500 GB, príp. 128 GB SSD. Pochváliť sa môže horným hliníkovým krytom, ktorý je dostatočne pevný na to, aby vydržal každodenné intenzívne používanie.

Notebook je vybavený multidotykovým HD displejom, plnohodnotnou klávesnicou a veľkým precíznym touchpadom. Ďalej je vybavený HD webkamerou s HDR, ktorý je ideálny pre videokonferencie a kvalitnými reproduktormi. Operačným systémom je Microsoft Windows 8.1.

Pre používateľov, ktorí nechcú dotykový displej existuje alternatíva v podobe nedotykového displeja, ktorý má označenie TravelMate B115. Notebooky sa na slovenskom trhu objavia v priebehu júna 2014 a ich ceny budú začínať na 291 eur (model B115 s nedotykovým displejom), 447 eur (model B115-MP s dotykovým displejom).

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno