Domov Novinky Transcend prináša palubnú kameru DrivePro 100

Transcend prináša palubnú kameru DrivePro 100

Zdielať

Transcend DrivePro 100Transcend oznamuje rozšírenie ponuky o kameru do auta DrivePro 100, určenú pre záznam videa dopravných situácií na cestách a to vo Full HD rozlíšení. Zariadenie je vybavené clonou f/1.8, vstavanou batériou, G-snímačom preťaženia a možnosťou robenie snímok. Konštrukcia objektívu kamery je odolná proti zahmlievaniu, skladá sa zo siedmych šošoviek: šesť6 sklenených a jednej s infračerveným filtrom, ktorý zaisťuje lepšiu sýtosť farieb vo dne, zvýšenú citlivosť v noci a uľahčuje záznam v hmle. Vyznačuje sa zorným uhlom 130° a clonou f /1.8. Kamera umožňuje zaznamenávať obraz vo Full HD rozlíšení s 30 snímkami za sekundu.

Užitočnou funkciou je zachytenie snímok obrazovky počas zaznamenávania videa alebo zvonku vozidla pre úplné a dôkladné zdokumentovanie cestné udalosti. Vodič sa nemusí obávať náhleho vypnutie motora, vstavaná batéria umožňuje pokračovanie nahrávanie záznamu po dobu 30 sekúnd po náhlom prerušení napájania, alebo 30 minút v režime napájania len z batérie.

Kamera je vybavená senzorom pre náraz G-Sensor, ktorý pri aktivácii automatickej spustí režim núdzového záznamu videa o dĺžke až 1 minúty. Núdzový režim je možné tiež zapnúť ručne, pomocou špeciálneho červeného tlačidla. Súbory uložené v tomto režime sú chránené proti prepísaniu. Maloobchodná odporúčaná cena kamery do auta Transcend DrivePro 100 je 95 eur, na produkt sa vzťahuje dvojročná záruka výrobcu.

Zdroj: Tlačová správa Transcend

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno