Domov Novinky Transcend predstavuje sériu externých diskov StoreJet

Transcend predstavuje sériu externých diskov StoreJet

Zdielať

Transcend StoreJetTranscend oznamuje rozšírenie portfólia produktov určených na prácu s počítačmi Apple o tri nové modely externých diskov: disk s SSD SJM500 a 2,5″ pevné disky SJM100 a SJM300. Vďaka Plug & Play technológii umožňujú okamžité začatie práce. Nosiče sú formátované systémom súborov HFS+ a podporujú aplikáciu Time Machine. To, že sú určené na prácu s počítačmi Apple, zdôrazňuje ich dizajn a biela farba krytu. Disky spolupracujú tiež s počítačmi so systémom Windows po predchádzajúcom naformátovaní systémom FAT32, exFAT alebo NTFS.

Konštrukcia externého pevného disku sa skladá z gumeného protišmykového obalu a pevného puzdra pod ktorým sa nachádza vnútorný tlmič nárazov. To zaisťuje maximálnu ochranu proti otrasom, čo potvrdzujú testy overujúce zhodu so štandardmi americkej armády (MIL-STD-810F 516.5-Transit Drop Test).

Nosič je vybavený rýchlym portom USB 3.0. Ponúka kapacitu 2 TB, čo umožňuje uložiť až 512 hodín videozáznamu v rozlíšení Full HD, cez 32 000 hodín digitálnej hudby a cez 960 000 fotografií s vysokým rozlíšením. Uplatnenie technológie Thunderbolt u prenosného pevného disku SJM300 a externého SSD disku SJM500 zaručuje veľmi rýchly prenos dát až 10 Gb/s.

Zdroj: Tlačová správa Transcend

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno