Domov Novinky Transcend predstavil dve nové OTG zariadenia

Transcend predstavil dve nové OTG zariadenia

Zdielať

Transcend_OTG_01

Spoločnosť Transcend, ktorú poznáte ako výrobcu flash pamätí predstavila dve nové USB OTG zariadenia k smartfónu, či tabletu. Ide o flashku s pamäťou až 64 GB, alebo čítačku kariet.

Transcend JetFlash 340 sa vyznačuje jednoduchým dizajnom, ktorý nijako nevyčnieva z radu. Na jednej strane je microUSB konektor, pre spojenie s mobilom alebo tabletom, z druhej strany je klasický USB konektor pre spojenie s počítačom, televíziou a ďalšími. Flashka je vyrobená technológiou Chip On Board, čo zaručuje miniatúrne rozmery spoločne s veľmi nízkou váhou. Na sebe má praktickú krytku a je odolná proti vode a prachu. Bude dostupná v kapacitách 8 GB (6,5 eur), 16 GB (9,5 eur), 32 GB (16,5 eur) a 64 GB (32 eur). Jej rozmery sú 51, ​​6×17,4×8,2 mm a hmotnosť 5 gramov, čo sú veľmi príjemné hodnoty a bude aj s doživotnou zárukou.

Transcend RDP9 Smart Reader podporuje hneď tri rozhrania: microSDHC karty, SDXC karty a klasický USB port (napríklad pre flashku alebo pripojenie myši). Jednoducho ju pripojíte k smartfónu pomocou microUSB konektora, podporujúci OTG technológiu a môžete si prezerať fotky z fotoaparátu priamo na tabletu ešte na dovolenke. Táto hračka vás vyjde na 10 eur, bude mať hmotnosť 17 gramov, rozmery 28,1×12,25×4,5 mm a záruka už nie doživotná, “iba” dvojročná.

Transcend_OTG_03

K zariadeniam má Transcend svojou aplikáciu Transcend Elite, ktorá je zadarmo na Google Play. Aplikácia pomôže organizovať a presúvať dáta z telefónu do USB OTG zariadení a naopak. Dokáže súbory aj zálohovať.

Zdroj: Tlačová správa Transcend

Zdielať
Predchádzajúci článokMakrovírusy sa vracajú
Nasledujúci článokNanoxia odhaľuje Deep Silence 3 Mid-Tower PC skrinku
Jsem 18letý student střední odborné školy, konkrétně oboru informační technologie. Baví mě počítače, Android zařízení a všelijaké gadgety, jelikož umí být bezvadnými pomocníky do života. Protože je i moje práce v oboru, jsou pro mě technologie koníčkem i denním chlebem.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno