Domov Novinky Transcend: Pamäťové karty pre nahrávanie v 4K

Transcend: Pamäťové karty pre nahrávanie v 4K

Zdielať

Transcend CFX650 a CFX600Transcend rozširuje ponuku o pamäťové karty CFX650 a CFX600 podporujúce štandard CFast 2.0. Karty sú určené na použitie v profesionálnych fotoaparátoch a kamerách so záznamom obrazu s rozlíšením 4K a Full HD. Nové karty spoločnosti spĺňajú požiadavky špecifikácie CFast 2.0 a využívajú rozhranie SATA III.

Karty sa vyznačujú rýchlosťou čítania až 510 MB/s a zápisu až 370 MB/s, čo znamená, že sú niekoľkonásobne rýchlejšie ako bežné karty, podporujúce štandard CompactFlash. Navyše, rad kariet CFX600 je dostupná v prevedení až 512 GB a týmto ponúka najväčšiu kapacitu na trhu pre ukladanie záznamov v rozlíšení 4K (UHD). Vďaka rýchlemu prenosu dát a veľkej kapacite sú pamäťové karty určené najmä pre profesionálne kamery, ktoré nahrávajú obraz v kvalite 4K Ultra High Definition s rozlíšením 3840×2160 a 4096×2160 pixelov.

Celá rada je dodatočne vybavená vstavaným systémom ECC, ktorý zaisťuje automatickú korekciu chýb pri prenose dát. K novým pamäťovým kartám značky Transcend je priložená bezplatná aplikácia pre obnovu fotiek – RecoveRx, ktorá umožňuje obnoviť náhodne zmazaných snímkov.

Zdroj: Tlačová správa Transcend

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno