Domov Novinky Transcend MP710 – počítaj kroky a spálené kalórie

Transcend MP710 – počítaj kroky a spálené kalórie

Zdielať

Transcend MP710Transcend uvádza na trh nový MP3 prehrávač Transcend MP710, vybavený režimom fitness s počítadlom krokov založenom na G-senzora. Zariadenie tak pomáha sledovať spaľovanie kalórií pri behu za počúvaní obľúbenej hudby, alebo zvolených rozhlasových staníc. Je tak ideálnym doplnkom pre aktívnych ľudí, ktorí radi počúvajú hudbu aj pri športe.

Pri využívaní mnohých možností prispôsobovania režimu fitness, môže používateľ už pred začatím cvičenia naprogramovať počet kalórií, ktoré chce spáliť alebo počet krokov a vzdialenosť, ktorú chce prejsť či zabehnúť. Aplikácia potom sleduje priebeh aktivity a informuje užívateľa o dosiahnutie stanoveného cieľa.

Počítadlo krokov založené na akcelerometra (G-senzor) umožňuje tiež nastavenie cieľového množstvo krokov, ktoré chce užívateľ v danej sérii cvičení dosiahnuť a aplikácia ho potom v priebehu cvičenia motivuje na prekročenie svojich vlastných rekordov.

Zariadenie ponúka niekoľko možností pre záznam zvuku s dĺžkou nahrávok až 28 hodín. Je vybavený diktafónom s možnosťou nahrávania cez line-In vstup a funkcií plánovaného nahrávania z FM rádia. Funkcia opakovania AB bude vhodná u výučby cudzích jazykov alebo opätovného počúvania nahrávok z prednášok či obchodných rokovaní.

Vďaka ľahkej konštrukcii a malým rozmerom sa prehrávač vojde do každého vrecka. Batérie zariadenie umožňuje až 42 hodín prevádzky a v pamäti 8 GB je možné uložiť približne 2000 skladieb štandardnej dĺžky. Prehrávač je vybavený farebným displejom TFT s uhlopriečkou 2 palce.

Zdroj: Tlačová správa Transcend

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno