Domov Novinky Transcend DrivePro 220 – kamera so vstavaným GPS a Wi-Fi

Transcend DrivePro 220 – kamera so vstavaným GPS a Wi-Fi

Zdielať

Transcend oznamuje rozšírenie ponuky o nový model Full HD kamery do auta DrivePro 220. Výrobca vybavil zariadenie GPS a Wi-Fi modulom, snímačom preťaženia (G-sensor), vstavanou batériou, širokú clonou f/1.8 a objektívom s pozorovacím uhlom 130°. Kamera ponúka záznam obrazu vo Full HD rozlíšení s rýchlosťou 30 snímok za sekundu.

Transcend DrivePro 220 01

Záznam je uložený na pamäťovej karte microSDHC s kapacitou 16 GB, ktorá je súčasť balenia. Ďalej je vybavená GPS prijímačom, ktorý umožňuje záznam aktuálnych GPS súradníc, dátumu a času. Informácie o polohe vozidla je dôležitá v prípade poruchy vozidla alebo nehody, ktorá vyžaduje privolanie pomoci. Po ukončení jazdy vodič muža prehrať a analyzovať trasu, rýchlosť a čas jazdy.

Transcend DrivePro 220 02

Systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu bude reagovať, ak vodič prekročí nastavenú rýchlosť a vozidlo opustí jazdný pruh. Vstavaný Wi-Fi modul umožňuje bezdrôtové ovládanie zariadenia aj za jazdy. Kameru je možné napájať priamo zo zásuvky zapaľovača a pri výpadku napájania je obraz zaznamenávaný po dobu 30 sekúnd. V prípade, že vodič prepne kameru do režimu napájania zo zabudovanej batérie, bude môcť nahrať až 30 minút videa.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno