Domov Novinky TP-Link uvádza dvojpásmový repeater Wi-Fi signálu

TP-Link uvádza dvojpásmový repeater Wi-Fi signálu

Zdielať

TP-Link uvádza na trh dvojpásmový repeater (opakovač) Wi-Fi signálu RE210, ktorý podporuje štandard 802.11ac a vďaka nemu dokáže prenášať dáta rýchlosťou až 750 Mbps. Repeater alebo extender zlepšuje celkovú kvalitu signálu Wi-Fi siete a zaisťuje pokrytie na miestach, kde bol signál slabý alebo nedostupný.

TP-Link RE210

Tento model je vybavený aj ethernetovým portom, takže môže slúžiť ako bezdrôtový adaptér pre zariadenia, ktoré nemajú zabudovaný Wi-Fi modul. Wi-Fi repeater pracuje zároveň v pásmach 2,4 a 5 GHz a umožňuje rozšíriť pokrytie bezdrôtovou sieťou do celej domácnosti alebo kancelárie rýchlosťou až 750 Mbps (300 Mbps v pásme 2,4 GHz a 433 Mbps v pásme 5 GHz), čo plne postačuje pre náročné činnosti ako streamovanie HD videa, online hry, zálohovanie veľkých objemov dát a iné úlohy vyžadujúce značnú šírku pásma.

Produkt je navyše vybavený inteligentným svetelným LED indikátorom sily signálu, ktorý pomáha nájsť pre repeater optimálne umiestnenie v miestnosti. Malé rozmery a priame zapojenie do zásuvky umožňujú jednoduché prenášanie a zapojenie opakovača podľa aktuálnych potrieb. Vďaka kompaktnému prevedeniu so sklopnými anténami je možné repeater vziať aj so sebou na cesty.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena TP-Link RE210 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno