Domov Novinky TP-Link TL-SG2424P: 24 napájaných portov

TP-Link TL-SG2424P: 24 napájaných portov

Zdielať

TP-Link TL-SG2424PSpoločnosť TP-Link prichádza na trh s prepínačom TL-SG2424P, ktorý okrem 24 napájaných gigabitových portov ponúkne aj široké možnosti pre riadenie prevádzky na sieti a tiež 4 kombinované porty SFP pre hlasové, dátové a videoslužby.

TP-Link TL-SG2424P je teda vybavený celkom 24 gigabitovými ethernetovými portami ak tomu ponúka štyri ďalšie porty SFP. Všetkých 24 portov pre lokálnu sieť je pritom vybavené podporou štandardu PoE 802.3 at/af pre napájanie rôznych zariadení cez ethernetový kábel. Celkový príkon môže dosiahnuť maximálne 180 Wattov, čo dáva v priemere 7,5 Wattov na port. TL-SG2424P sa ďalej chváli mnohými funkciami pracujúcim na druhej sieťovej vrstve, medzi ktoré patrí protokol 802.1Q pre VLAN, izolácie portov, zrkadlenie portov, protokolov STP/RSTP/MSTP, agregácie liniek a riadenie toku dát podľa štandardu 802.3x.

Pri údržbe siete oceníme tiež funkciu pre detekciu spätných slučiek, diagnostiku káblov a IGMP snooping. Funkcie Storm Control pomáha predchádzať zahlteniu siete broadcastovými, multicastovými a unicastovými pakety, pričom jednotlivé porty môžu mať inú prioritu a administrátor môže využiť štandard 802.1p alebo DSCP pre zabezpečenie plynulého prenosu obrazu a zvuku bez nežiaducich výpadkov. Pre správu samotnú je k dispozícii webové rozhranie, príkazový riadok a tiež protokol SNMP (v1/2/3). Pomocou funkcie RMON potom môžeme dostávať správy o prevádzke siete a potenciálnych problémoch.

Zdroj: Tlačová správa TP-Link

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno