Domov Novinky TP-Link RE200: Dvojpásmový extender pre 802.11 ac

TP-Link RE200: Dvojpásmový extender pre 802.11 ac

Zdielať

TP-Link RE200TP-Link RE200 Dual-band 802.11 ac Range Extender patrí do produktov s označením AC750 a podľa toho ponúkne kombinovanú priepustnosť 733 Mbps. Ide o jednoduché zariadenie, ktoré na vybranom mieste jednoducho umiestnite do zásuvky a z tejto polohy poslúži na zosilnenie signálu vašej domácej bezdrôtovej siete a zvýšenie jej dosahu.

Nový extender podporuje zabezpečenie 64/128/152-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, samozrejmosťou je už tlačidlo WPS pre rýchle nadviazanie zabezpečeného pripojenia. Môžete k tomu využiť tzv. Smart Signal Indicator Light, čiže indikátor, ktorý nám pomôže nájsť vhodné miesto pre inštaláciu.

RE200 tiež ponúkne jeden ethernetový port, takže umožní aj pripojenie jedného zariadenia, ktoré nedisponuje bezdrôtovým rozhraním. Poprípade si samozrejme môžete pripojiť napríklad switch, ak takýchto zariadení potrebujete pripojiť viac. Výrobca ho predstavil už teraz, avšak reálne dostupný bude až v poslednom štvrťroku tohto roka, najskôr v októbri. Cena tak ešte nebola oznámená.

Zdroj: Tlačová správa TP-Link

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno