Domov Novinky TP-Link predstavuje Wi-Fi router s podporou Amazon Alexa

TP-Link predstavuje Wi-Fi router s podporou Amazon Alexa

Zdielať

Spoločnosť TP-Link predstavuje nový bezdrôtový gigabitový router MU-MIMO Archer A9 s podporou hlasového ovládania Amazon Alexa.

Je určený pre domácnosti a malé firmy, pričom ponúka ako rýchle bezdrôtové pripojenie kompatibilné s poslednými štandardmi 802.11ac Wave2, ktorý poskytuje rýchlosť Wi-Fi do 1300 Mbps v pásme 5 GHz a 600 Mbps v pásme 2,4 GHz, tak aj rýchle pripojenie bez kompromisov cez gigabitový ethernet. Technológia Beamforming deteguje zariadenia aj keď sú vzdialené alebo majú nízky výkon a smeruje na nich silu bezdrôtového signálu, doplnený je aj o technológiu MU-MIMO.

Router ponúka taktiež  funkcie pre bezpečnosť a online ochranu vďaka pokročilým funkciám a technológiám ako sú rodičovská kontrola, riadenie prístupu, VPN server a podobne. Okrem toho je možné po aktualizácii firmvéru využívať najnovšie vylepšené zabezpečenie WPA3. Rodičovská kontrola je založená na ochrane pred nevhodným obsahom na internete alebo na sociálnych sieťach. Router umožňuje pomocou kľúčových slov zodpovedne ochrániť prístup ako pre deti, tak aj zamestnancov. Je možné aj jednoducho vytvárať zoznam blokovaných používateľov a obmedzovať rozsah prístupnosti webu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno